سایت های برتر استخدامی و کاریابی ایرانی در سال ۱۴۰۰

سایت های کاریابی
 

بهترین سایت های کاریابی در ایران

آیا تا کنون برای جستجوی شغل مناسب از اینترنت اقدام نموده اید؟ آیا از وجود سایت های کاریابی زیادی که در ایران موجود است مطلع هستید ؟ آیا بعد از کمی جستجو در اینترنت نمیدانید چه تصمیم درستی بگیرید ؟


یکی از بزرگترین مشکلاتی که امروزه ذهن جوانان تحصیل کرده را به خود مشغول کرده است، عدم وجود فرصت شغلی مناسب برای آن ها می باشد. متاسفانه امروزه هر کسی با هر تخصصی در زمینه های گوناگون به کار کردن در شغل هایی همچون تاکسی یاب اینترنتی (اسنپ) روی آورده یا به شغلی که علاقه و مهارت خاصی در آن زمینه ندارد مشغول می باشد.حتما این یک فاجعه به نظر می رسد! اما درواقع همینطور است.
اگر بخواهیم با دید بازتر این مسئله را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می شویم که ریشه این مشکلات به عدم وجود یک برنامه ریزی مناسب از سوی دولت برای مجموعه فعالیت های اقتصادی جوانان باز می گردد.
ولی نباید نا امید شد، زیرا هنوز هم راه کار هایی مناسب و سریع برای پیدا کردن شغل های مورد نظر در اینترنت پیدا می شود. امروزه سایت هایی روی کارآمده اند و در زمینه کاریابی و استخدام فعالیت می کنند که با استفاده از آنها حتی اگر تخصص خاصی هم نداشته باشید باز هم میتوانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.
با وجود این سایت ها و پلتفرم های خوب استخدامی در کشور می دانیم که پلتفرم های استخدامی و کاریابی خیلی وقت است که جایگزین روش های سنتی کاریابی مانند روزنامه ها شده اند و دیگر کمتر کسی برای یافتن کار مورد نظرش به روش های سنتی مراجعه می کند.
از بهترین سایت های استخدامی می توان به موارد زیر اشاره کرد که هم به سرعت قابل دسترسی می باشند و هم مهم تر از آن شما می توانید کار مناسب با اهداف، علاقه و تخصص خود را به راحتی در آن پیدا نمایید.در صورتی که با مراجعه به نیازمندی های روزنامه ها شما روند خیلی پیچیده تری را پیش روی خواهید داشت.

امروزه پیشرفت چشمگیری را از این پلتفرم ها مشاهده می کنیم، تا جایی که به افراد جویای کار مشاوره های شغلی داده و از آن ها تست روانشناسی می گیرند و برای پیدا کردن شغل مناسب راهنمایی شان می کنند. بعضی از این سایت ها اقدام به تهیه رزومه کرده و به کمک فرد جویای کار می آیند. این سایت ها در حقیقت دست واسطه هایی که میان کارفرمایان و کارجویان بودند و کار را برای فرد کارجو سخت می کردند جدا کرده و خود به عنوان واسطه ای بدون مشکل میان آن دو ارتباط برقرار می کنند. این پلتفرم ها آگهی ها را در خود جای می دهند و جویندگان کار را از صرف هزینه های غیرضروری باز می دارند. عملکرد این سایت ها درست همانند آگهی هایی است که قبلا در روزنامه ها ثبت می شد با این تفاوت که با سرعت بالاتر و بدون اتلاف وقت این خدمات را ارائه می دهند.

سایت های استخدامی علاوه بر اینکه مزایای بسیار زیادی برای کارجویان دارند، برای کارفرمایان نیز بسیار سودمند خواهند بود. زیرا کارفرمایان خیلی راحت و سریع و با صرف کمترین زمان می توانند آگهی های خود را ثبت نمایند و دیگر ویژگی هایی از این قبیل که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد را دارند.
در این مقاله که به صورت اختصاصی از سایت سامانه کارگزینی آنلابن منتشر شده است قصد داریم بهترین سایت های استخدامی و کاریابی کشورمان را به شما معرفی کنیم و همچنین راجع به نقاط ضعف و قوت این سایت ها هم بحث و بررسی داشته باشیم .
بنابراین اگر شما هم در جست و جوی شغل خاص و رویایی خود می باشید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.


بهترین سایت های استخدامی چه مزایایی دارند؟

سایت های کاریابی بسیار زیادی در ایران فعالیت می کنند و این فرصت را به جوانان می دهند تا در چنین اوضاع و احوال بحرانی برای خود یک کار ایده آل پیدا کنند. بهترین سایت های کاریابی ایرانی با نام های مختلفی در اینترنت فعالیت دارند و هر کدام مخصوص به یک یا چندین رشته کاری هستند.
به نظر شما چرا باید از سایت های استخدامی استفاده کنیم؟ سایت های استخدامی کشور چه مزایایی دارند که ما آن ها را جایگزین روش های سنتی کاریابی کنیم؟ آیا می توانیم از طریق آنها شغل مورد نظر خود را پیدا کنیم؟ در ادامه تعدادی از مزایای مهم و منحصر به فرد این سایت ها را با هم بررسی می نماییم:

پیدا کردن شغل در سریع ترین زمان ممکن با یک جستجوی ساده

در درجه اول می توانید با یک جستجوی کوچک در مورد شاخصه کاری خود و مهارت هایی که دارید، چندین آگهی در سایت ها پیدا کنید
یکی از برترین مزیت های سایت های استخدامی و کاریابی این می باشد که شما می توانید با فیلترگذاری مناسب به راحتی و با سرعت بالا آگهی های موجود در زمینه کاری خود را پیدا کرده و با چند کلیک ساده با شرکت و کارفرمایان مورد نظر ارتباط برقرار کنید وهمچنین می توان گفت که چرخه انجام این فعالیت برای هر شغلی با استفاده از این روش بسیار هدفمند خواهد بود.

دور زدن زمان و به صرفه بودن هزینه ها

اگر کارجویان و کارفرمایان را دو طرف یک سکه در نظر بگیریم، می توان گفت که یکی از مهم ترین عناصری که برای هر دو بیشترین اهمیت را دارد زمان است. با مراجعه به سایت های استخدامی، دیگر نیازی نیست که کارجویان وقت خود را همچون روش های سنتی برای پیدا کردن روزنامه ها و آگهی های آنها تلف کنند یا دیگر نیازی نیست که ساعت ها در اداره های استخدامی بنشینید و یا مدام به دنبال خرید روزنامه باشید تا صفحه نیازمندی هایش را چک کنید، بلکه فقط با انجام چند حرکت ساده می توانند شغل مورد نظرشان را در پلتفرم های استخدامی پیدا کنند.
از سوی دیگر کارفرمایان نیز دیگر نیازی نیست که به سراغ روش های سنتی مانند روزنامه و یا حتی سایت های کم بازدید بروند.و برای ثبت اگهی های استخدامی شان تنها هزینه ای اندک می پردازند و این هزینه در مقابل سایر روش های استخدامی بسیار بهتر است. آنها هم می توانند با استفاده از سایت های استخدامی مناسب روند فعالیت قرار دادن آگهی را به صورت کاملا هدفمند و با صرف کمترین زمان و هزینه ای انجام دهند و از بازخورد مناسبی برخوردار گردند.

ساخت رزومه حرفه ای به صورت آنلاین و سریع

از چالش های مهم کارجویان این است که اطلاعات کافی در مورد تهیه یک رزومه مناسب را ندارند. .
یکی از مزیت های مفید سایت های استخدامی این می باشد که فرم های آماده و استانداردی برای ساخت رزومه دارند که کافیست کارجو فقط اطلاعات خود را مرحله به مرحله در آن فرم ها وارد نماید و به سادگی یک رزومه کامل و مناسب را برای خود بسازند.
در انتها نیز بخش های اختصاصی در سایت تعبیه شده است که از طریق آن می توان رزومه را در اختیار شرکت ها و کارفرمایان قرار دهند.

یافتن شغل هایی که نیاز به تخصص ندارند!

از دیگر مزیت های مثبت سایت های استخدامی می توان به این مورد اشاره نمود که بسیاری از آگهی های درج شده در آن برای کارجویانی است که مهارت خاصی ندارند و حتی اگر خواهان تخصص باشند هم خود کارفرمایان از طریق شرکت و استارتاپی که دارند، برای کارجویان دوره های کار آموزی برگزار می کنند.!
شاید برایتان سوال شده که چطور این مسئله امکان پذیر است؟ در جواب این سوال می توان گفت که در این سایت ها آگهی هایی برای جذب کارآموز در زمینه های مختلف با مدت زمانی گوناگون (به عنوان مثال دوره سه ماهه) وجود دارد، که افراد می توانند با استفاده از آن مشغول به کار شوند و حتی پس از اتمام دوره کارآموزی در آن شرکت استخدام شوند.

استخدام آسان

ازبهترین و مهمترین ویژگی هایی که در آگهی های سایت های استخدامی وجود دارد این می باشد که سخت گیری زیادی در این آگهی ها دیده نمی شود!
در بسیاری از آنها معیار هایی همچون سن و جنسیت از اهمیت زیادی برخوردار نیست! همینطور برای کارجویان آقا به معیار های مانند کارت پایان خدمت و از همه مهمتر سابقه کار کمتر پرداخته شده است!
زیرا خیلی از شرکت ها و سازمان هایی که در پلتفرم های استخدامی آگهی می دهند به دنبال افراد کار بلد هستند و به مسائل حاشیه ای توجهی نمی کنند. در صورتی که اگر شما دارای مهارت و تخصص خاصی باشید به راحتی و حتی بدون داشتن تحصیلات عالیه می توانید شغل مور نظر خود را پیدا کنید.

ارتباط چندگانه در مدت زمان کوتاه

کارجویان می توانند به راحتی و بدون نیاز با هماهنگی تلفنی با شرکت مورد نظر از طریق سایت های کاریابی و استخدامی رزومه خود را برای آنها ارسال کنند.از طریق پلتفرم های استخدامی کارجو می تواند بدون اینکه وقتش تلف شود رزومه را برای چندین شرکت ارسال کرده و منتظر برقراری تماس آنها برای آغاز همکاری باشد.


معایب سایت های کاریابی و استخدامی

البته در کنار تمامی مزایایی که گفته شد این سایت ها دارای معایبی هم هستند که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد.

هزینه ها می تواند پیچیده باشد

متناسب با بستر آنلاینی که شما استفاده می کنید برای ارسال جای خالی خود باید هزینه اشتراک و یا هزینه های دیگر را پرداخت کنید.حتی برخی از پلتفرم ها برای مدیریت تبلیغات شما همچنین نیاز به هزینه عضویت و یا هزینه اضافی برای خدمات اضافی مثل ردیابی برنامه یا تجزیه و تحلیل دارند.

جذب کارجویان نامناسب

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، درخواست افراد برای کار به صورت آنلاین بسیار آسان است. همچنین این می تواند یک نکته منفی نیز باشد. ارسال موقعیت به طور آنلاین معمولاً منجر به صدها کارجو می شود که بسیاری از آن متقاضیان مناسب نقش جدی نخواهند بود و به این صورت کیفیت کاری شما را پایین می آورد.

رقابت زیادی وجود دارد

اصلی ترین و حساس ترین روند این است که همه افراد اقدام به ثبت نام و ارسال رزومه می کنند، در نتیجه پست شما می تواند سریع در زیر کوهی از سایر پیشنهادهای شغلی مدفون شود. همین امر شما را مجبور می کند هزینه سنگین تری را برای قرار گرفتن در معرض دید مناسب بپردازید یا خطر دیده نشدن را قبول کنید.

متقاضیان متقلب را جذب می کند

یکی دیگر از عیب های سایت های استخدامی و کاریابی ایرانی جذب متقاضیان متقلب می باشد. ممکن است بعضی از برنامه ها یا افراد به دلیل کسب اطلاعات در خصوص شرکت یا مسئول استخدام (یک تاکتیک جاسوسی رایج) تقلبی باشند، در صورتی که هکرها ممکن است از اطلاعات ارسال شده بصورت آنلاین برای ارتقاء خدمات یا کالایی به شرکت شما استفاده کنند.
حتی اگر جزئیات زیادی در تبلیغات خود ارائه دهید، هکرهای مخرب همچنین می توانند از این اطلاعات برای دسترسی بالقوه به سیستم های IT شرکت شما استفاده نمایند.

بهترین سایت های کاریابی

بهترین سایت های استخدام و کاریابی

قصد داریم در این قسمت مقاله به معرفی بهترین سایت های کاریابی و استخدام بپردازیم. در ادامه این مقاله هر کدام از سایت های استخدامی را به همراه بررسی مزایا و معایب آنها به صورت اختصاصی برای شما تشریح خواهیم کرد تا شما عزیزان قبل از مراجعه به این سایت ها بتوانید با دید باز تصمیم بهتری برای انتخاب آن ها بگیرید.
سایت های بسیار زیادی در زمینه کاریابی و استخدام فعال هستند ولی در این مقاله قصد داریم که بهترین سایت ها را از نظرمزایای برتر، ترافیک روزانه، تعداد شرکت های طرف قرداد، رتبه الکسا، جایگاه در گوگل، و تعداد آگهی های درج شده در آن ها به شما معرفی کنیم.

جابینجا (Jobinja)

سایت جابینجا
یکی از برترین سایت های معتبر استخدامی و کاریابی در کشور سایت کاریابی و استخدام جابینجا می باشد. که با رتبه الکسای 49 ایران از جمله پربازدید ترین سایت هایی است که در این زمینه فعالیت می کند. هم اکنون در سایت کاریابی جابینجا، بیش از 17000 آگهی و فرصت شغلی در زمینه های گوناگون به صورت فعال موجود است.
فعایت های خود را از سال 1395 آغاز کرده است. با عضویت در این سایت می توانید متفکرانه و با هوشمندی، محل کار خود را در آینده انتخاب کنید، چرا که جابینجا معتبرترین شرکت های موجود در کشور را به شما معرفی می کند.
کارجویان با مراجعه به جابینجا با توجه به رابط کاربری مناسب آن می توانند به راحتی و با سرعت شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.
از دیگر مزیت های سایت جابینجا برای کارجویان ارائه یک رزومه ساز آنلاین و قدرتمند می باشد. با استفاده از این رزومه ساز حرفه ای هرشخصی می تواند در کمتر از 10 دقیقه رزومه کاری خود را آماده کند. همچنین کارفرمایان هم توانایی جست و جو در رزومه های کارجویان را دارند.
در سایت جابینجا کارجویان حتی اگر مهارت خاصی هم نداشته باشند می توانند به راحتی کار پیدا کنند.همچنین همانطور که قبل تر عنوان کردیم می توان از قابلیت کارآموزی در قالب دوره های زمانی متفاوت استفاده نمود تا بتوان تجربه و مهارت مورد نظر را با انجام فعالیت های کاری کسب کرد!
از پیشنهاد های ویژه سایت جابینجا برای کارفرمایان می توان به ارسال آگهی اول به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه اشاره کرد تا به راحتی آگهی اول خود را درج کنند. همینطور کارفرمایان می توانند پروفایل شرکت خود (رزومه شرکت ها) را با قرار دادن اطلاعات کافی به صورت دقیق و کامل تکمیل کنند.
مزیت دیگری که جابینجا دارد برای زمانی است که رزومه های دریافتی آن ها کم باشد، که سرویس های شتابدهی ویژه ای برای آگهی آن ها در نظر گرفته است. این سرویس شامل ارسال اس ام اس و ایمیل، اطلاع رسانی هدفمند، درج بنر ویژه در سایت و سایر روش های افزایش آگاهی مخاطبین است.
یکی از مزیت های سایت جابینجا برای شرکت های بزرگ تری که نیاز به اطلاع رسانی بیشتری برای جذب نیرو دارند این است که می توانند از پکیج های ماهانه جابینجا استفاده کنند. به عنوان مثال اگر شرکتی قصد دارد 10 آگهی در سایت جابینجا ثبت کنند دیگر نیازی نیست برای هر آگهی هزینه جدا بپردازد. فقط کافی است پکیج سه ماهه سایت جابینجا را خریداری کند و در این مدت، بی نهایت آگهی ثبت کند.
از نقاط قوت و برتری سایت جابینجا می توان به داشتن رابط کاربری زیبا اشاره کرد که به کارجو تجربه کاربری حرفه ای می دهد که در طرف مقابل کار کردن با آن نیز ساده است. ولی تنها عیب جابینجا نداشتن اپلیکیشن موبایلی است که بهتر است خیلی سریع به فکر آن باشد تا کارجویان بتوانند با نصب آن بر روی تلفن های هوشمند خود به راحتی از خدمات جابینجا برخوردار شوند.

مزایای سایت استخدامی جابینجا:

• رابط کاربری زیبا و سادگی در انجام کار
• برقراری تعامل و ارتباط مناسب با کاربر
• وجود بیش از 5000 آگهی فرصت شغلی
• توجه به عنصر سرعت در ثبت آگهی برای کارفرمایان
• آگهی اول برای کارفرمایان رایگان است
• ساخت رزومه رایگان برای کارجویان
• ارسال رزومه کارجویان برای کارفرمایان
• جست و جو رزومه ها توسط کارفرمایان
• ساخت پروفایل حرفه ای برای شرکت ها
• شتابدهی برای آگهی کارفرمایان
• مدیریت راحت رزومه های دریافتی برای کارفرمایان
• ارسال ایمیل اطلاع رسانی برای کارجویان
• پشتیبانی و مشاوره رایگان برای استخدام
• مشاهده آمار لحظه ای آگهی ها
• آموزش های کاربردی با همکاری سایت فرانش
• تخفیف ویژه روی پلن های ماهانه
• مناسب برای شرکت های بزرگ برای جذب نیرو
• داشتن وبلاگ فعال


جاب‌ ویژن (Jobvision)

سایت جاب ویژن

سایت جاب ویژن از سایت های معتبر کاریابی در ایران است که فعالیت های خود را با دریافت مجوز از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و همچنین کاریابی الکترونیک از سوی وزارت کار، در سال 1395 آغاز کرده است. این سایت با ظاهر ساده ای که دارد یکی از پلتفرم های استخدامی بوده که به عنوان “فرآورده دانش بنیان” در بین مردم از سمت معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری شناخته شده است.
ایده سایت جاب ویژن از سوی دانشجویان دانشگاه شریف ساخته و پرداخته شد. در این سایت هم کارفرماها می توانند درخواست جذب نیرو کنند و هم کارجوها می توانند در پی یافتن شغل مناسب خود باشند. تعیین شاخصه های مورد نظر از سمت کارفرما تا حدود زیادی کار را برای جوینده کار راحت کرده تا براساس مشخصات خواسته شده، بررسی کند که آیا این شغل مورد نظر او و در حد توانایی هایش است یا خیر.
یکی از خدمات جالبی که جاب ویژن ارائه داده این است که شما می توانید یک صفحه شخصی مربوط به خودتان در سایت ایجاد کنید و در آن ثبت نام کرده، به درج آگهی بپردازید و رزومه فعالیت های خود را در آن ثبت نمایید و پیشنهاداتی که از سوی سایر کاربران نوشته شده بخوانید.
این تیم یک پیشنهاد جالب برای شما دارد که برای شناخت بهتر خودتان از شما تست خودشناسی می گیرند و در پایان مطالب جالبی راجع به شخصیت خودتان به شما می دهد که آسان تر بتوانید در انتخاب شغل مناسب خود تصمیم بگیرید. برخی از آزمون ها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان هستند.
ثبت آگهی در جاب ویژن برای تمام استان های کشور به غیر از تهران و البرز رایگان می باشد. اگر کارفرما هستید پس از ثبت آگهی می توانید رزومه های ارسالی از سمت کارجویان را ببینید. عزیزانی که در این دو استان زندگی می کنند طبق گفته مدیران سایت می توانند با خرید بسته های متنوع برای ثبت آگهی، حداقل 10 رزومه مربوط به درخواست خودشان را پیدا کنند و اگر این اتفاق نیفتاد هزینه خرید بسته ها را به شما باز می گردانند.
جاب ویژن برای شما یک هدیه خاص دارد. دو آگهی اول و همچنین نتیجه 10 آزمون را به صورت رایگان برای شما قابل مشاهده کرده است.
1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، جابینجا، یاهو، ایران تلنت، linkedin.com
3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %19.1
4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.90
5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:39
6. کلمات کلیدی مهم سایت: jobvision، جاب ویژن، job vision، کاریابی، جاب اینجا

امکانات سایت جاب ویژن:

• دسته بندی فرصت‌ های شغلی
• دسته بندی آزمون های خودشناسی
• دسته بندی جاب ویژن برای کارجو
• دسته بندی جاب ویژن برای کارفرما
• دسته بندی شرکت‌ ها
• دسته بندی جاب‌ ویژن پلاس


سایت ای استخدام


ای استخدام پربازدیدترین و بهترین سایت کاریابی ایران است که فعالیت های خود را از سال 1391 آغاز کرده است. این سایت با داشتن مجوزهای لازم و با عملکردی شبیه به آگهی های سنتی در روزنامه ها شروع به فعالیت کرده، اما امروزه به سبکی مدرن و جدید اقدام به درج آگهی های متنوع استخدامی نموده است. رابط گرفیکی ساده و به دور از پیچیدگی که این سایت دارد باعث شده تا آگهی ها به سرعت در آن ثبت شده و به نمایش در بیایند.
این سایت بسیار شبیه آگهی‌های روزنامه‌هاست و وقتی وارد آن می‌شوید، انگار صفحه نیازمندی‌های یک روزنامه را باز کرده‌اید. درحقیقت این سایت با انتشار آگهی‌های شغلی، فراخوان‌ها و اخبار استخدام سراسر کشور، در کنار به‌روزترین امکانات، روش‌ها و ابزارهای جذب و استخدام، محیطی بسیار حرفه‌ای و کارآمد برای کارجویان (و البته کارفرمایان) فراهم ساخته است.
تمام اخبار استخدامی مهم روز از جمله استخدام‌های سراسری، بانک‌ها، استخدام‌های استان‌ها و همچنین تهران در این سایت قرار داده شده است. با توجه به نکته گفته شده، سایت ای استخدام برای متقاضیان کار در مراکز و نهاد های دولتی بسیار پیشنهادهای مناسبی دارد.
در این سایت نمونه‌ سوال‌های استخدامی بانک‌ها، وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی ارائه شده و می‌توانید با مرور این سوال‌ها، در آزمون‌های استخدامی از نتایج خوبی برخوردار شوند.
یکی از مزیت‌های این سایت کاریابی، مجهز بودن به تقویم استخدام است و آگهی‌ها و فراخوان‌های دولتی برای کارجویان ارسال می‌شود. در واقع آخرین اخبار استخدامی به شما می‌رسد.
از ویژگی‌های دیگر سایت ای استخدام داشتن کانال تلگرامی فعال است و با عضویت در آن می‌توانید هر روز آگهی‌های استخدامی ویژه را دریافت کنید.
ای استخدام یکی از پربازدید ترین پلتفرم های استخدامی کشور با رتبه الکسای 63 ایران است.
یکی از برترین مزیت های سایت ای استخدام داشتن تقویم استخدام است. از طریق تقویم استخدام آگهی ها و فراخوان های دولتی برای کارجویان ارسال خواهد شد.
از نقاط قوت سایت ای استخدام داشتن کانال تلگرامی فعال است. با عضویت در رسانه اجتماعی تلگرام و سپس کانال تلگرامی ای استخدام هر روز آگهی های استخدامی ویژه را می توانید دریافت کنید. ای استخدام علاوه بر یک کانال تلگرامی جامع دارای کانال های تلگرامی مخصوص هر استان نیز می باشد.
از طرفی فعال بودن کانال تلگرامی ای استخدام به نفع کارفرمایان هم است. چون آگهی های آن ها به صورت فراخوان در کانال تلگرام منتشر می شوند و کاربران زیادی به صورت روزمره می توانند از آن آگهی ها بازدید کنند.

مزایای سایت استخدامی ای استخدام:

• رابط کاربری ساده و زیبا
• جست و جوی راحت و برقراری ارتباط مناسب کاربر با سایت
• سرعت بسیار بالای سایت
• دسته بندی آگهی های استانی
• قرار داد با بیش از 3000 شرکت معتبر ایرانی
• ارائه نمونه سوالات استخدامی در مراکز دولتی
• مناسب برای استخدام در موسسات و مراکز دولتی
• ارسال فراخوان های استخدامی سراسری به کارجویان
• داشتن اپلیکیشن موبایلی اندروید و IOS
• فعالیت گسترده و متناوب در رسانه اجتماعی تلگرام
• داشتن کانال تلگرام فعال و قرار دادن آگهی های روزانه
• کانال تلگرامی مخصوص برای فرصت های شغلی در هر استان


ایران استخدام (Iran Estekhdam)

سایت ایران استخدامایران استخدام از قدیمی ترین و بهترین سایت کاریابی است که فعالیت های خود را از سال 1391 آغاز کرده است و با رتبه الکسای 106 ایران یکی از سایت های پربازدید در زمینه آگهی استخدام و کاریابی می باشد. ایران استخدام برخلاف برخی سایت های دیگر به طور مستقل شروع به کار کرده و خصوصی می باشد. همچنین به هیچ نهاد و ارگان دولتی نیز وابسته نیست. این سایت صرفا در جهت انتشار آگهی ها فعالیت می کند بنابراین مراجعه کنندگان به سایت ذکر شده باید نسبت به اعتبار و صحت آگهی ها هوشیاری لازم را داشته باشند.
ایران استخدام در شهر های زیادی از جمله شهر تبریز دفتر کار و پشتیبانی دارد. ایران استخدام تاکنون با برندهای مطرح و معروف ایرانی مثل فروشگاه های اینترنتی دیجی کالا، بامیلو، زنبیل، 5040 و سایر شرکت های قدیمی، فعال و معروف ایران همکاری داشته است.
در زمینه های گوناگون ایران استخدام شباهت های زیادی نسبت به سایت ای استخدام دارد. از جمله این شباهت ها داشتن آگهی های استخدام ویژه، استخدام منتخب نهادهای دولتی و استخدام بانک ها در صفحه اول سایت است و همچنین می توان به داشتن کانال فعال در رسانه اجتماعی تلگرام اشاره کرد. که آگهی ها و فرصت های شغلی را به صورت روزانه در آن منتشر می کنند تا مورد بازدید عموم قرار گیرد.
دو محصول ویژه ایران استخدام برای کارجویان کتاب هایی با عنوان های “مصاحبه حضوری ایران استخدام” و “کتاب جامع آزمون های استخدامی” است که در اختیار کاربران قرار می گیرد و می توانند کارجویان را در این زمینه ها بسیار راهنمایی کند و باعث پیشرفت آنان شود.
از مزیت های سایت ایران استخدام جست و جوی آگهی استخدام بر اساس شهرهای مهم، استخدام بر اساس مدرک تحصیلی و شرکت ها و کسب و کارها است که این مورد نیز امتیاز ویژه ای محسوب می شود.
از نکات قابل توجه که به وفور در سایت ایران استخدام انتشار می یابد اخبار مربوط به قوانین استخدامی، کارگران و کارمندان است. همچنین مقالات آموزشی موجود در این زمینه در بلاگ سایت ایران استخدام هم برای کارجویان بسیار مفید خواهد بود و می توانند برای کسب اطلاعات پیش زمینه ای از آن بهره مند شوند.
از نکات قابل توجهی که ایران استخدام نسب به دیگر رقبایش دارد این است که نمایش آگهی های روزنامه ای در صفحه اول سایت جلوه جدید به سایت داده است. در نهایت در رابطه با سایت ایران استخدام باید گفت که این سایت دارای اپلیکیشن موبایلی است که کارجویان بتوانند با نصب آن بر روی تلفن های هوشمند خود به راحتی از خدمات ایران استخدام برخوردار شوند.
ایران استخدام دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد.

مزایای سایت استخدامی ایران استخدام:

• رابط کاربری زیبا و منحصر به فرد
• ارسال آگهی های ویژه برای کارجویان
• پلن های ویژه ثبت آگهی برای کارفرمایان
• جست و جوی سریع و دقیق آگهی ها
• جست و جوی آگهی بر اساس مدرک تحصیلی
• نمایش آگهی های استخدام ویژه و مهم
• اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی
• نمایش آگهی های روزنامه ای
• ارائه سوالات آزمون استخدامی
• کتاب مصاحبه شغلی ایران استخدام
• راهنمای جامع استخدامی در بخش مقالات سایت
• مشاوره رایگان و اختصاصی جهت کاریابی و استخدام برای کارجویان
• داشتن اپلیکیشن ویندوز و موبایلی (اندروید وIOS)
• فعالیت گسترده و متناوب در رسانه اجتماعی تلگرام
• داشتن کانال تلگرام فعال و قرار دادن آگهی های روزانه

ایران‌تلنت (Irantalent)

سایت ایران تلنت


به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین پلتفرم های استخدامی در ایران میتوان سایت ایران تلنت را معرفی کرد. ایران تلنت جزء بهترین سایت های استخدامی تهران محسوب می شود. این سایت دارای رتبه 118 الکسا است و بسیار پربازدید است. زبان پایه آن انگلیسی می باشد و مناسب برای کارجویانی است که رزومه حرفه ای دارند. هرکسی با هر تخصصی نمی تواند در ایران تلنت به دنبال کار بگردد و برای استفاده از این سایت باید دارای یک حداقلی هایی در زمینه های گوناگون بود.
ایران‌تلنت برای متخصصان و افراد مسلط به زبان انگلیسی امکان یافتن فرصت‌های کاری را در بهترین شرکت‌ها فراهم می‌کند.
متخصصان و کارجویان می‌توانند کاملا رایگان در این سایت ثبت نام کرده و مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و خلاصه تجارب کاری خود را در فرم‌های از پیش آماده شده آنلاین وارد کنند. سپس این اطلاعات به وسیله ابزار رزومه‌ساز هوشمند سایت به رزومه‌ای آنلاین تبدیل شده و در بانک اطلاعاتی ایران‌تلنت ذخیره می‌شود.
کارجویان با استفاده از این سایت می‌توانند مشخصات شرکت‌ها و فرصت‌های شغلی را مشاهده و با توجه به نیاز و حرفه مورد نظر رزومه را به شرکت‌های مد نظرشان ارسال کنند.
در ایران‌تلنت تست شخصیت‌شناسی MBTI به کارجویان ارائه می‌شود تا با شناخت بهتر خود بتوانند برای شغل‌هایی که مناسب با شخصیت‌شان هست، اقدام کنند.

با توجه به مطالب گفته شده می توان درک کرد که این پلتفرم کاریابی بسیار معتبر است پس بسیاری از شرکت هایی که با آن همکاری می کنند و آگهی استخدام داده اند شرکت های معتبر و با سابقه کار بالا هستند که شرایط استخدامی در آن ها کمی سخت و دشوار است.
یکی از مواردی که شاید بتوان به عنوان یک عیب به ایران تلنت نسبت داد این است که ایران تلنت نسبت به رقبایش انگلیسی است. این به این معنی است که جامعه هدف این سایت افراد حرفه ای تر و سطح بالاتری هستند! البته این از دید خیلی ها یک عیب نیست و می توان گفت ایران تلنت پلتفرمی برای کسانی است که به دنبال آینده شغلی مناسب برای خود هستند می باشد.
ایران تلنت با بیش از 4500 شرکت معتبر ایرانی همکاری می کند و همین امر باعث شده که فرصت های شغلی زیادی برای متقاضیان به وجود آید. بسیاری از شرکت هایی که ایران تلنت با آن ها قرارداد همکاری دارد دانش بنیان هستند. همانطور که می دانید امتیاز ویژه ی شرکت های دانش بنیان نسبت به سایر شرکت ها این است که فرصت های طلایی و ویژه ای برای کارجویان فراهم می کنند.
از دیگر مزایای ایران تلنت داشتن راهنمای خوب برای مسیر شغلی از تحصیل تا کار است. به عبارتی می توان گفت که یک نقشه مسیر کامل و جامع را در اختیار کاربر قرار می دهد که در ادامه توضیح بیشتری راجع به آن خواهم داد.
در این قسمت به بررسی اینکه افراد از هر رشته ای وارد چه شغل هایی می شوند و میزان درآمد ماهانه و سالیانه آن ها چقدر خواهد بود پرداخته شده است. کارجویان با مراجعه به این قسمت می توانند درک درستی از رشته تحصیلی، مسیری که باید طی شود و آینده شغلی خود داشته باشند وجود دارد.
در بخش پل ارتباطی بین دانشگاه و صنعت یعنی معرفی به شرکت های برتر، ایران تلنت پیش قدم است و برای آشنایی جوانان و آینده کاری شان فعالیت های زیادی کرده است.
سایت ایران تلنت به عنوان نخستین مرجع حقوق و دستمزد ایران بخشی را با این عنوان دارد که افراد با مراجعه به این قسمت می توانند میزان حقوق دریافتی و پرداختی خود را با توجه به رشته تحصیلی و میزان تخصصی که دارند محاسبه کنند.
از نقاط قوت و برتری سایت ایران تلنت جست و جوی دقیق بر اساس فیلتر های مشخص شده برای کارجویان است که این بخش به صورت کاملا حرفه ای تعبیه شده است و کارجویان به سرعت می توانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

مزایای سایت استخدامی ایران تلنت:

• دارای رتبه 378 الکسا در ایران و بسیار پربازدید
• مناسب برای افراد متخصص و دارای مهارت جویای کار
• دارای رابط کاربری زیبا برای برقراری تعامل مناسب با کاربران
• پیدا کردن شغل های آینده دار در شرکت های معتبر
• همکاری و عقد قرار داد با بیش از 4500 شرکت معتبر
• راهنمای مسیر شغلی از تحصیل تا کار
• معرفی به شرکت های برتر ایران
• دارای سامانه ای برای محاسبه حقوق و دستمزد
• راهنمای دقیق برای ورود به شرکت های معتبر
• جست و جوی دقیق و حرفه ای برای کارجویانمطالب مرتبط

درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد