راهنمای استفاده برای کارفرمایان


سامانه فیش حقوقی

گاهی اوقات پیش می آید که کارمندان عزیز قصد دریافت فیش حقوقی خود را داشته باشند. خوشبختانه با گسترش روند فعالیت های الکترونیکی در رابطه با شرکت ها و سازمان ها امکان دریافت فیش حقوقی به صورت غیر حضوری فراهم شده است و افراد می توانند به راحتی و با مراجعه به سامانه فیش حقوقی کارگزینی آنلاین اقدام به دریافت و چاپ فیش حقوقی خود کنند. لازم به ذکر است که هنوز هم دریافت فیش حقوقی از روش حضوری امکان پذیر است، اما با توجه به راحتی روند دریافت این فیش از سامانه فیش حقوقی ، بهتر است که افراد با کمک این سامانه اقدام به دریافت فیش حقوقی خود نمایند
نرم افزار صدور فیش حقوقی قسمتی از برنامه مدیریت سازمانی شرکت کارگزینی آنلاین می باشد و قابلیت پشتیبانی از انواع فایل های برنامه های حقوق دستمزد رایج در بازار را نیز دارد در حالت کلی این سیستم با دریافت فیش حقوقی در قالب فایل اکسل فیش ها را در قالب جداول مشخص به کارتابل پرسنل ارسال میکند و به این صورت فیش ها بدون نیاز به چاپ به صورت ماهانه آرشیو می شوند و برنامه بصورت ریسپانسیو می باشد در هر زمان با موبایل ،تبلت و ... قابل مشاهده می باشند و خود فرد می تواند به صورت انواع فرمتهای فایلی چاپ کند.
نرم افزار فیش حقوقی کارگزینی آنلاین با تمام نرم افزارهای مدیریت پرسنل ، حقوق دستمزد و حسابداری می باشد و از جمله مزایای آن میتوان از کاهش مصرف کاغذ ،کاهش نیروی انسانی ،افزایش دقت عمل ، ارتباط بین کارکنان بدون مراجعه حضوری نام برد.تولید گروهی فیش حقوقی یکی از امکانات این سیستم می باشد که با تعریف تعاریف پایه و مقادیر حقوق بصورت خودکار فیش حقوقی برای تمام کارکنان صادر می گردد.
با استفاده از نرم افزار تحت وب فیش حقوقی کارگزینی آنلاین ، دیگر در مورد مسائل و مشکلات بوجود آمده در مورد فیش های کاغذی قدیمی که بصورت گروهی تولید میشدند (امکان مشاهده فیش حقوقی افراد توسط نفرات دیگر وجود داشت) نگرانی نخواهید داشت.
برای مشاهده فیش حقوق آنلاین از روش های گفته شده بر اساس سازمانی که در آن فعال هستید اقدام کنید.در غیر این صورت می توانید از سامانه فیش حقوقی آنلاین برای مشاهده فیش حقوق خود اقدام کنید

سامانه قرارداد پرسنل

مدیریت قرارداد به صورت ساده به عنوان مدیریت قراردادها با کارمندان ، شرکا ، فروشندگان و مشتریان توصیف می شود. این سیستم شامل رسیدگی به مشکلات مربوط به قرارداد ، نظارت و ایجاد تغییرات لازم در صورت لزوم ، تعامل فعالانه با طرف های درگیر برای رسیدن به اهداف مورد نظر و اطمینان از اینکه هر دو طرف علاقه مند می توانند از انتظارات یکدیگر فراتر رود ، می باشد.
مکانیزه سازی گردش و کنترل امور قراردادها و مراحل ثبت قرارداد
نرم افزار مدیریت قراردادها ی راهکار یکپارچه درگاه، مدیریت تمامی مراحل امور قراردادهای منعقد شده، که یکی از محوری ترین و حساس ترین چالش سازمان ها محسوب می شود را به طرز چشمگیری تسهیل و تسریع می نماید.
مشکلات عمده شرکت ها و سازمان ها و سازمان های تمدید دوره های قراردادهای پرسنل و فراموشی توسط واحد کارگزینی و مشکل اطلاع رسانی به پرسنل است در این سامانه میتونن ن قرارداد را به مدت زمان مشخص قبل از تکمیل آن از سامانه دریافت و اطلاع رسانی برای تمدید کنید. همچنین این پنلی در اختیار نگهبانی قرار می گیرد تا از ورود آنها جلوگیری شود
معمولا در شرکت ها و سازمان ها قراردادهای مختلف با تیپ بندی متنوع و مختلف وجود دارد که برای آنکه یک قرارداد منعقد شود معمولا یک پروسه خاص آن سازمان طی میشود.در نرم افزار مدیریت قرارداد سامانه کارگزینی آنلاین هیچ گونه محدودیتی برای تعریف تیپ بندی قرارداد وجود ندارد و میتوان انواع عوامل قراردادی، محاسباتی و عملکردی را تعریف و تنظیم کرد.پس بدین ترتیب میتوان انواع قراردادهای حمل و نقل، خرید و فروش، پیمانکاری و تفاهم نامه را متناسب با نیازهای سازمان طراحی و ایجاد کرد.ویژگی های خاصی از جمله : وجود قرارداد پیش فرض و قابل تغییر، هشدارهای هوشمند، امکان درج الحاقیه و اصلاحیه، پیوست انواع مدارک و اسناد و اوراق فیزیکی، آرشیو الکترونیک اسناد، گزارش تخصصی، امکان درج چندموقعیت جغرافیایی و چندکالا در یک قرارداد و از همه مهم تر ایجاد کارتابل های قابل تنظیم برای گردش اطلاعات قرارداد و طراحی چرخه عقد قرارداد، باعث شده است تا نرم افزار امور قرارداد سامانه کارگزینی آنلاین در زمره کاربردی ترین نرم افزارهای تحت وب قرار گیرد.

سامانه جذب نیرو و استخدام

شرکت‌ها فرصت‌های کاری خود را روی سایت آگهی می‌کنند، سایت به صورت اتوماتیک هر هفته آخرین موقعیت‌های شغلی آگهی شده را به افرادی که تحصیلات، تجربه کاری یا علایق حرفه‌ای مرتبط دارند ایمیل می‌کند. علاقمندان به هر موقعیت شغلی پس از مطالعه آگهی و توضیحات ذیل آن، درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند و رزومه آنان به دست کارفرما می‌رسد. کارفرما پس از بررسی رزومه‌های دریافتی، نیروهای مورد نظر خود را انتخاب کرده، از آنها برای مصاحبه و دیدار حضوری دعوت می‌کند.
سامانه جذب نیرو و استخدام به عنوان بزرگترین مرجع اطلاع رسانی فراخوان های استخدامی دولتی و بخش های خصوصی در قالب بانک اطلاعات آگهی های استخدامی، با هدف شناسایی فرصت های شغلی متناسب با نیروهای انسانی نیازمند کار راه اندازی شده است. این سامانه با دردست داشتن بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل در کشور، همواره تلاش خواهد کرد تا بتواند زمینه ساز رفع مشکل اطلاع رسانی منابع کار در کشور به صورت آنلاین و برخط باشد
در اصل یکی از تصمیمات سرنوشت‌ساز سازمان‌ها که می‌تواند مسیری روشن از پیشرفت و موفقیت را برای آنان رقم بزند؛ جذب نیروهائی متخصص، متعهد، مسئولیت‌پذیر، کارا و اثربخش می باشد. با اتکاء و همراهی نیروهای شایسته و همدلی مدیران کسب و کارها در ایران حتما می‌توان حتی در بحران‌های اقتصادی، کشتی سازمان‌ها را به سلامت به سر منزل مقصود رساند. بسیاری از اندیشمندان حوزه منابع انسانی، استخدام نیروهای شایسته را سنگ بنای موفقیت سازمان‌ها می دانند.
عدم انتخاب افراد مناسب و شایسته برای پست‌های سازمانی مورد درخواست سازمان‌ها، علاوه بر تحمیل هزینه‌های مربوط به آموزش و نگهداشت آنان، در بلند مدت سازمان‌ها را از رسیدن به اهداف ترسیم شده جهت پیشرفت باز می‌دارد. پروسه جذب و استخدام برای اکثر کسب و کارها در ایران، به علت عدم درک مناسب و متقابل متقاضیان استخدام و کارفرمایان اغلب با چالش‌های متعددی مواجه است؛ به گونه‌ای که به نظر می‌رسد گاهی این پروسه امری بی‌پایان برای کسب و کارهای ایرانی قلمداد می‌شود. سیستم جذب و استخدام سامانه کارگزینی آنلاین منطبق بر نیاز روز سازمان‌ها طراحی شده و با اتکاء به دانش‌های روز در حوزه منابع انسانی، برنامه‌ریزی دقیقی را به منظور جذب، تأمین و نگاهداشت نیروی انسانی مد نظر قرار داده است تا بتواند به عنوان اهرمی کارا دوشادوش کسب و کارها، برای دستیابی به بهره‌وری و اثربخشی پایدار قدم بردارد

سامانه پیامک پرسنل

سامانه پیامکی در حقیقت یک محیط آنلاین تحت وب است که توسط شرکت ها و سایت های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آن بتوانید به صورت هوشمند پیامک ارسال و دریافت، و پیامک های خود را مدیریت کنید .
پنل پیام کوتاه می تواند یکی از ابزارهای تبلیغاتی برای شرکت ها و موسسات باشد تا بتوانند با هزینه ای پایین و اثرگذاری بیشتر محصولات خود را معرفی نمایند و همچنین می توانند اطلاعیه و اخبار شرکت را به صورت اس ام اس به همکاران خود ارسال نمایند.
امروزه یکی از امکانات پرکاربرد ارتباطی بین شرکت ها و مشتریانشان سامانه های پیامکی می باشند از این رو تمامی شرکت ها برای اطلاع رسانی و جلب رضایت مشتریانشان داشتن پنل پیامکی را یک امر واجب می داند
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره داخلی 35362894130 تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط

1400/11/22
844
1400/11/12
24456
1400/11/12
27811
درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد