ویژگیهای رزومه ساز کارگزینی آنلاین

به روزرسانی دائمی
شما قادر خواهید بود یک بار رزومه خود را طراحی کنید و به هر تعداد که بخواهید آن را بروزرسانی کنید.
کارگزینی، استخدام، کاریابی، فیش حقوقی، سوالات حقوق
ارسال رزومه برای کارفرمایان
هرگاه کارفرمایی درخواست نیروی کار متناسب با حرفه شما داشت رزومه شما برای وی ارسال خواهد شد و درخواست وی نیز برای شما ارسال می گردد.
کارگزینی، استخدام، کاریابی، فیش حقوقی، سوالات حقوق
به اشتراک گذاری رزومه
شما قادر خواهید بود صفحه رزومه خود را به اشتراک بگذارید یا از رزومه خود فایل pdf بگیرید و آن را در اختیار هر شخصی قرار دهید
کارگزینی، استخدام، کاریابی، فیش حقوقی، سوالات حقوق

آخرین رزومه های ایجاد شده

آسان و رایگان رزومه خود را بسازید!
در کمتر از ۱۰ دقیقه یک رزومه‌ی کامل و استاندارد داشته باشید
شروع ساخت رزومه

رزومه ساز

رزومه حرفه ای خود را در کمتر از 10 دقیقه، آنلاین بسازید.اولین قدم برای استخدام در شغل رویایی‌تان ایجاد یک رزومه حرفه ای است.
ادامه مطلب

از چالش های مهمی که کارجویان با آن رو به رو هستند این است که اطلاعات کافی و فنی در مورد تهیه یک رزومه مناسب را ندارند. اصلا نمی دانند رزومه را چطور باید نوشت یا اینکه در رزومه به چه چیزهایی باید اشاره کرد.

رزومه ساز کارگزینی آنلاین، حرفه ای ترین رزومه ساز حرفه ای آنلاین ایرانی است که در آن می توانید رزومه کاری و رزومه تحصیلی خود را در کم تر از 10 دقیقه بسازید و فایل PDF رزومه تان را به طور نامحدود دانلود کنید.

به جای نوشتن رزومه، تنها کافی است اطلاعات خود را مرحله به مرحله در فرم رزومه ساز وارد کرده و سپس یک قالب رزومه انتخاب کنید و فایل PDF و نسخه آنلاین رزومه کاری یا تحصیلی خود را دریافت نمایید. در صفحه نمونه رزومه می توانید قالب های رزومه و ویژگی های هر یک را مشاهده کرده و پس از انتخاب یک قالب رزومه، شروع به ساخت رزومه در قالب آن نماید. اگر هم برای رزومه نویسی نیاز به راهنمایی دارید، می توانید به کمک نمونه رزومه های کاری تکمیل شده، کمک بگیرید و رزومه کاری خود را با الهام از نمونه رزومه های سایت بسازید و در نهایت نیز بخش های اختصاصی در سایت تعبیه شده است که از طریق آن می توان رزومه را در اختیار شرکت ها و کارفرمایان قرار دهند
رزومه

رزومه چیست؟

برای رزومه تعاریف مختلفی وجود دارد که همه آنها بیانگر یک مطلب مشترک می‌باشد و آن این است که: "رزومه سندی حاوی اطلاعات عمومی، تحصیلات، مشاغل پیشین، توانایی‌ها و تجربیات شما است که به عنوان ابزاری دقیق و ساده جهت معرفی خود به کارفرمایان مختلف ارائه خواهید داد.

رزومه متنی است که می‌تواند بین یک تا چند صفحه متغیر باشد و در آن اطلاعاتی مانند پیشینه تحصیلی و کاری افراد و نیز توانایی‌‌ها و اطلاعات شخصی او ذکر می‌شود و به نوعی تبلیغی است که در آن ویژگی‌های خود را به کار‌فرمایان عرضه می‌کنند تا آن‌ها با در دست داشتن این اطلاعات اولیه بتوانند توانایی‌ها و مهارت‌های او را برای استخدام ارزیابی کنند و بهترین گزینه موجود را انتخاب بکنند.
رزومه، تبلیغی است که در آن ویژگی‌های خود را به کار‌فرمایان عرضه می‌کنند تا آن‌ها با در دست داشتن این اطلاعات اولیه بتوانند توانایی‌ها و مهارت‌های او را برای استخدام ارزیابی کنند و بهترین گزینه موجود را انتخاب بکنند.
در حقیقت رزومه، یک تصویر ذهنی را از توانایی‌ها و فعالیت‌های شما در زمینه شغل مورد نظر نشان می‌دهد و باعث می‌شود کارفرمایان با مطالعه آن متقاعد بشوند که از میان داوطلب‌ها، کدام یک برای دعوت به مصاحبه مناسب‌تر است.

رزومه ساز آنلاین چیست؟

ساخت رزومه آنلاین رایگان
ساخت رزومه استاندارد فقط در چند دقیقه
رزومه‌ی حرفه‌ای استاندارد آینده‌ی کاری شما رو تغییر میده

رزومه ساز کاریابی آنلاین چیست؟

رزومه ساز کاریابی آنلاین، ابزاری حرفه‌ای برای ساخت رزومه کاری است که به شما کمک می‌کند به رزومه سازی بپردازید. نوشتن رزومه استاندارد با این ابزار بسیار ساده و گام‌به‌گام می باشد و در مدت‌زمان بسیار کوتاهی صاحب یک رزومه حرفه‌ای خواهید شد.

برای ساخت رزومه می‌توانید پس از کسب اطلاعات از نحوه نوشتن رزومه حرفه‌ای در مقاله آموزشی رزومه نویسی در سامانه کارگزینی آنلاین، از نمونه رزومه های کاری متنوعی که برای هر شغل تهیه شده است الگو بگیرید
همچنین ساخت رزومه در کارگزینی آنلاین به شما کمک می کند که خیلی ساده و آسان و با یک کلیک برای آگهی‌های استخدام منتشرشده در کارگزینی آنلاین، در خواست استخدام بفرستید.
به جای نوشتن رزومه، تنها کافی است اطلاعات در فرم رزومه ساز که به‌صورت مرحله‌ای و گام به گام است وارد کرده و بعد از آن یک قالب رزومه انتخاب کنید و فایل PDF و نسخه آنلاین رزومه حرفه ای استاندارد خود را دریافت نمایید
رزومه‌ساز آنلاین سامانه کاریابی آنلاین:
ساخت رزومه رایگان به صورت آنلاین در فقط چند دقیقه
امکان ساخت بی‌نهایت رزومه با قالب کارآمد حرفه‌ای و استاندارد با فرمت PDF
امکان ساخت رزومه به دو زبان فارسی و انگلیسی
امکان ویرایش نامحدود رزومه‌های ساخته شده به صورت آنلاین و در سریع‌ترین زمان ممکن
امکان آرشیو و دسته‌بندی رزومه‌ها در پنل کاربری و استفاده چندین باره از آن‌ها
امکان ساخت صفحه شخصی و دریافت لینک اختصاصی جهت دسترسی آنلاین و همیشگی به رزومه خود
رزومه حرفه ای

رزومه کاری چیست؟

رزومه کاری نوشته‌ای است که در یک صفحه یا در چند صفحه نوشته می‌شود و حاوی اطلاعاتی از قبیل اطلاعات شخصی مثل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل سکونت و ...، سوابق تحصیلی مثل اطلاعات تحصیلی و دانشگاهی، مهارت‌ها مثل ارائه توضیح در مورد مهارت‌های فنی یا نرم‌افزاری، زبان‌ها، اطلاعات تماس مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل و توضیح مختصری در مورد خود و ... است که جهت ارائه به همکاران و کارفرمایان تهیه می گردد. (مطالعه اطلاعات بیشتر در مورد رزومه).

آیا تکمیل تمام فیلدهای رزومه ساز کاریابی آنلاین الزامی است؟
خیر؛ تنها تکمیل دو فیلد نام و نام خانوادگی و مختصری در مورد خودتان ضروریست. بقیه فیلدها و همینطور تصویر رزومه کاملا اختیاری بوده و شما در صورت تمایل می‌توانید هر کدام از آن‌ها را تکمیل نمایید.

آیا می‌توانم از رزومه خود خروجی بگیرم؟
قطعا همینطوره. شما پس از ساخت رزومه خود، می توانید به صورت رایگان از رزومه خود خروجی PDF دریافت نمایید.

آیا می‌توانم رزومه خود را چاپ کنم؟
بله؛قالب‌ها به گونه ای طراحی شده‌اند که مناسب برای چاپ روی برگه A4 نیز باشند.


آیا امنیت اطلاعات من تضمین شده است؟
به طور قطع، ما تمام اطلاعات کاربران گرامی‌مان را نزد خود حفظ می نماییم. اطلاعات کاربران به هیچ عنوان در اختیار شخص یا شرکتی قرار نخواهد گرفت.

رزومه ساز رایگان

در سامانه کارگزینی آنلاین یکی از خدمات ویژه ای که به کاربران و کارجویان عزیز ارائه می شود امکان ایجاد رزومه می باشد. در بخش رزومه ساز، کارجویان می توانند کلیه اطلاعات کاری، شغلی، و تحصیلی را ثبت نمایند تا از طریق آن شرکت های تولیدی و کارفرمایان امکان انتخاب شایسته در واحد خود را داشته باشند. ساخت رزومه حرفه ای یک تخصص است ولی در سامانه کارگزینی آنلاین شما بدون هیچ آگاهی و آموزشی از ساخت رزومه می توانید آن را ایجاد کنید و با این کار هم امکان خروجی pdf برای شما فراهم می شود و نیز یک صفحه اختصاصی نیز در اختیار شما قرار میگیرد که قادر خواهید بود آن را در اختیار کارفرمایان قرار دهید تا با بروزرسانی آن توسط شما جدیدترین نسخه را در اختیار داشته باشند.

رزومه ساز آنلاین رایگان

برای ساخت رزومه نرم افزار های مختلفی وجود دارد که قابلیت های مختلی را دارند ولی در نهایت همه آنها رزومه استاندارد را به کاربران رائه می نمایند یکی از این قابلیت ها که بسیار نیز مهم است آنلاین بودن آن است با این کار شخص می تواند از هر جایی و با هر سیستم عاملی به رزومه خود دسترسی داشته باشد و اطلاعات را با توجه به شرایط تکمیل نماید و به کارفرمایان مختلف ارائه نماید.

ساخت رزومه pdf رایگان

یکی از فرمت های استاندارد برای رزومه فرمت pdf می باشد دلیل آن هم تغییر نکردن استایل و شکل آن در سیستم های مختلف است 

رزومه ساز فارسی رایگان

برای ایجاد و نگارش رزومه روش های مختلفی وجود دارد. روش‌هایی مانند نگارش یک رزومه ساده در نرم افزارهای نگارشی و یا استفاده از پلت فرم ها و قالب های مختلف موجود بر بستر اینترنت. اما حرفه‌ ای ترین روش رزومه نویسی را می توان به صورت ساده در سایت «کارگزینی آنلاین» جست و جو نمود. برای ساختن یک رزومه حرفه ای در «کارگزینی آنلاین» تنها چند کلیک کافی است. ابتدا در صورتی که هنوز در سایت «کارگزینی آنلاین» ثبت نام نکرده‌اید، وارد صفحه ثبت نام شده و یک صفحه کاربری برای خود بسازید. سپس وارد صفحه کاربری شده و به بخش تکمیل رزومه بروید و تمام بخش‌های موجود در این صفحه را کامل کنید. پس از آن با انتخاب قالب‌های موجود در سایت اقدام به ذخیره رزومه خود کنید.

رزومه ساز ساده

سادگی استفاده، یکی از قابلیت های بسیار مهم در نرم افزار های رزومه ساز است و دلیل آن هم این است که کلیه افراد به راحتی و بدون داشتن هیچ دانش فنی بتوانند از آن استفاده کنند. 

نمونه رزومه حرفه ای

سامانه کارگزینی آنلاین امکان ساخت رزومه برای رشته ها و گروه های مختلفی را فراهم نموده است و شما می توانید برخی از آنها را در ابتدای همین صفحه ملاحظه فرمایید.


💁 همین الان شروع کنید
آسان و رایگان رزومه خود را بسازید!
در کمتر از ۱۰ دقیقه یک رزومه‌ی کامل و استاندارد داشته باشید
شروع ساخت رزومه
رزومه سازدرباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد