فیش حقوقی شرکت نفتامروزه در سازمان های بزرگ با راه اندازی سامانه در جهت آسایش کارکنان و انجام فعالیت های مربوطه به صورت آنلاین و اینترنتی اقدامات موثری در حال انجام است. شرکت نفت نیز از این قاعده تبعیت کرده و با راه اندازی سامانه مختص به خود به نام سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات portal.nioc.ir و یا همان پورتال ملی شرکت نفت ایران را با ارائه خدمات به صورت آنلاین سعی در بهبود ارائه خدمات دارد.

در این مقاله توضیحاتی در خصوص معرفی سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات portal.nioc.ir، راهنمای ورود به پورتال ملی شرکت نفت، فراموشی رمز عبور ورود به سامانه و همچنین دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت به طور کامل ارائه خواهیم داد.

پورتال


معرفی سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir

سامانه جامع فناوری و ارتباطات برای دسترسی سریع و آسان کارکنان شرکت نفت به فیش حقوقی خود به صورت آنلاین راه اندازی شده است. دریافت فیش حقوقی به روش قدیمی برای شرکت های بزرگی چون شرکت نفت، امری هزینه بر و وقت گیر است. از این رو با معرفی پورتال شرکت ملی نفت و یا سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir اظهار داشتند که فیش حقوقی کارکنان به صورت آنلاین و در هر زمان برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.

کارکنان شرکت نفت برای ورود به پورتال خود باید کد پرسنلی و شماره پرونده پرسنلی را در اختیار داشته باشند تا با ورود به آن بتوانند اطلاعاتدر این مقاله سامانه ها ورود به سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات portal.nioc.ir، پورتال شرکت ملی نفت ایران و فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان وزارت نفت ارائه شده است.خود را دریافت و مشاهده کنند. پس از ورود به سامانه جامع فناوری و ارتباطات می توانند نسبت به تغییر گذر واژه و نام کاربری خود اقدام کنند.

راهنمای ورود به پورتال شرکت ملی نفت portal.nioc.ir

در صورتی که جزو کارکنان شرکت نفت می باشید و قصد دریافت و مشاهده فیش حقوقی خود از پورتال ملی نفت را دارید باید در ابتدا وارد سامانه جامع فناوری و ارتباطات شوید و اطلاعات لازم از جمله نام کاربری و کلمه عبور خود جهت دریافت فیش را وارد کنید. البته در صورتی که نام کاربری و رمز عبور تعیین نکردید به جای نام کاربری از شماره پرسنلی و به جای رمز عبور رمز پرونده پرسنلی خود را مورد استفاده قرار دهید.

راهنمای ورود به سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir به شرح زیر است:

مرحله اول: برای ورود به پورتال ملی شرکت نفت ابتدا در مرورگر خود آدرس سایت portal.nioc.ir را وارد کنید.


مرحله دوم: در سمت چپ تصویر در قسمت ورود به سامانه با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبوری انتخابی خود می توانید وارد پورتال شخصی خود شوید. نکته قابل توجه در این موضوع این است که، اگر نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب نکردید می توانید با وارد کردن شماره پرسنلی خود به جای نام کاربری و ورود رمز پرونده پرسنلی به جای کلمه عبور، وارد سامانه شده و از خدمات آن استفاده کنید.


فراموشی رمز عبور پورتال شرکت ملی نفت ایران


در صورت فراموشی رمز عبور سامانه پورتال شرکت نفت ایران portal.nioc.ir برای بازیابی آن پس از ورود به سایت جامع فناوری و ارتباطات اقدامات زیر را انجام دهید:

ابتدا بر روی عبارت "دریافت/فراموشی رمز عبور" کلیک کنید. در صفحه جدیدی که مقابل شما است شماره پرسنلی و کد امنیتی را وارد کنید و سپس بر روی گزینه "اعتبار سنجی" کلیک کنید. توجه داشته باشید که حتما شماره تماس خود را در سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات ثبت کرده باشید.

در مرحله بعد پس از ورود نام کاربری و تقاضای کد پرسنلی، کد اعتبار سنجی برای شما به نمایش در خواهد آمد و باکس کلید اول نیز پر خواهد شد. کد اعتبار سنجی را به شماره 9820000616 پیامک کنید. کلید دوم به شماره تماس شما پیامک خواهد شد.

پس از ورود کلید اول و کلید دوم، کلمه عبور جدید مد نظر خود را وارد کنید و پس از تکرار آن دکمه "تغییر کلمه عبور" کلیک کنید. از این لحظه به بعد می توانید با گذر واژه جدید وارد سایت شوید.

راهنمای تصویری بازیابی رمز عبور سامانه portal.nioc.ir به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: در مرورگر خود آدرس portal.nioc.ir را وارد کنید.


مرحله اول

مرحله دوم: در سمت چپ صفحه، قسمت ورود به سامانه بر روی نوشته "دریافت/فراموشی رمز عبور" کلیک کنید.

مرحله دوم


مرحله سوم: مطابق با تصویر بالا، تمامی مراحل گفته شده را انجام دهید. شماره پرسنلی خود را وارد کنید و دکمه "اعتبار سنجی" را بزنید

مرحله سوم


مرحله چهارم: در این مرحله، کد اعتبار سنجی و کلید اول برای شما به نمایش در خواهد آمد. کد اعتبار سنجی را به شماره 9820000616 پیامک کنید تا کلید دوم به شماره تماس شما پیامک شود. با وارد کردن کلید دوم، کلمه عبور مد نظرتان را ثبت کنید و در پایان برروی گزینه "تغییر کلمه عبور" کلیک کنید.

با توجه به تقاضای بسیار زیاد افراد برای دریافت فرآورده های نفتی، سامانه سدف درخواست فرآورده های سوختی برای ارائه خدمات به متقاضیان راه اندازی شده است. این سامانه به منظور تسهیل و تسریع در ثبت تقاضای دریافت فرآورده های نفتی در کشور ایران راه اندازی شده و در دسترس عموم متقاضیان قرار گرفته است.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

سایت جامع فناوری و ارتباطات مخصوص دریافت فیش حقوقی کارکنان شرکت نفت 1400 می باشد، اما اگر جزو بازنشستگان این شرکت هستید برای دریافت فیش حقوقی خود می بایست از طریق سایت sama.oipf.ir اقدام به دریافت آن کنید و امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از طریق portal.nioc.ir موجود نیست.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از سامانه جامع فناوری و ارتباطات ابتدا در مرورگر کروم آدرس portal.nioc.ir را وارد کنید. در قسمت پایین صفحه ای که پیش روی شما باز شده است بخشی با عنوان "همکاران محترم بازنشسته و بازماندگان" موجود است.

داخل متن نوشته شده، آدرس sama.oipf.ir برای دریافت صورتحساب بازنشستگان درج شده است. با کلیک بر روی آدرس وارد صفحه جدیدی خواهید شد. می توانید با وارد کردن مستقیم این آدرس وارد سامانه سما شوید. توجه کنید بدون فیلترشکن وارد شده، نام کاربری که همان شماره پرسنلی است و اسم رمز خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

اگر برای اولین بار وارد این سامانه می شوید به جای گذرواژه شماره 123456 را وارد کنید. به هنگام ورود از قسمت درخواست ها، فیش حقوقی را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن سال و ماه مورد نظر می توانید فیش حقوقی مورد نظر خود را مشاهده کنید.

راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی بازنشتگان شرکت نفت به شرح زیر است:

مرحله اول: بدون فیلتر شکن در مرورگر خود آدرس sama.oipf.ir را وارد کنید.

م1

مرحله دوم: نام کاربری و رمز عبور خود را وراد کنید. بازنشستگان به جای نام کاربری شماره پرسنلی و بازماندگان کد ملی وارد کنند. در صورتی که رمز عبور مشخص نکرده اید عدد 123456 را وارد کنید. سپس طبق تصویر زیر از قسمت درخواست ها گزینه "فیش حقوقی" را انتخاب کرده و با ثبت ماه و سال کلیک بر روی دریافت "فیش حقوقی" فیش حقوقی مورد نظر خود را مشاهده کنید. در صورت نیاز می توانید آن را چاپ کنید.

سوالات متداول

1- ✔️ در صورت فراموشی رمز عبور سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir چه باید کرد؟
✔️ پس از ورود به این سامانه در قسمت "ورود به سایت" بر روی عبارت "دریافت/فراموشی رمز عبور" کلیک کنید. پس از وارد کردن نام کاربری درخواست کد اعتبار سنجی دهید. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ نحوه ورود به سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir به چه صورت است؟
✔️ همان طور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد برای ورود به سامانه بعد از مراجعه به آدرس portal.nioc.ir در قسمت نام کاربری، شماره پرسنلی و در قسمت کلمه عبور، رمز پرونده پرسنلی را وارد کرده و دکمه "ورود" را بزنید.
3- ✔️ فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از چه طریقی دریافت می گردد؟
✔️ فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت با مراجعه به سامانه sema.oipf.ir و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و ثبت درخواست فیش حقوقی انجام می گیرد. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.مطالب مرتبط

درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد