استخدام وزارت نفت

اخبار و استخدام‌های وزارت نفت به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های وزرات نفت، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام وزارت نفت و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.آخرین اخبار استخدامی شرکت نفت


خبر برگزاری آزمون استخدام سراسری وزارت نفت در سال های آینده

انتشار در دوشنبه ۰۶ دی ۱۴۰۰


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر نفت در خصوص تصمیم این معاونت برای برگزاری آزمون سراسری برای جذب نیرو در صنعت نفت در سال‌های آینده توضیح داد و فرمود: برای نیازهای سازمانی و همسو با تعهدهای اشتغال‌زایی، آزمون برگزار می‌کنیم.

مهدی علی ‌مددی درخصوص برگزاری آزمون برای استخدام افراد خارج از نفت، به خبرنگار شانا فرمود: تصمیم داریم در چهار سال دولت سیزدهم، به تناسب نیازهای سازمانی، آزمون‌های استخدامی برگزار و افراد خارج از نفت را پذیرش کنیم.

همچنین وی درباره شرایط شرکت‌کنندگان در این آزمون‌ها گفت: فارغ‌التحصیلان، نخبگان و دیگر افراد واجد شرایط تعیین‌شده در آگهی‌های استخدامی، می‌توانند در این آزمون‌ها شرکت کنند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت در پایان درخصوص علت چنین تصمیمی گفت: به ‌هر صورت، وزارت نفت برای اشتغال‌زایی در کشور تعهدهایی دارد، اما این افراد قرار است از محل بازنشستگی کارکنان تا سال ۱۴۰۴، در یک فضای رقابتی، پس از پذیرش در آزمون و انجام موفقیت‌آمیز مراحل استخدامی، جذب صنعت نفت گردند.


مطالب مرتبط

درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد