استخدام سازمان آتش نشانی

اخبار و استخدام‌های سازمان آتش نشانی به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های سازمان آتش نشانی، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام سازمان آتش نشانی و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.آخرین اخبار استخدامی سازمان آتش نشانی

خبر ۲ اسفند ۱۴۰۰- جذب ۱۱۶ آتش‌نشان به تعویق افتاد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تعویق ورود ۱۱۶ آتش نشان به سازمان به دلیل اوج گیری اٌمیکرون خبر داد.
جلال ملکی در گفت و گو با همشهری آنلاین در این باره گفت:طبق برنامه ریزی‌ها قرار بود داوطلبانی که در آزمون عملی سازمان شرکت کرده بودند بعد از انجام مراحل پایانی به استخدام آتش‌نشانی درآیند که اوج گیری اُمیکرون، دیگر آزمون‌های نهایی جذب داوطلبان را به تعویق انداخت.
او با بیان اینکه جواب آزمون ورزشی و عملی سازمان طبق رنامه ‌یزی‌ها ماه گذشته مشخص شده است، گفت: پیش‌بینی‌های سازمان در شرایطی بود که شیب کرونا در کشور نزولی بود اما متاسفانه شرایط فعلی اجازه برگزاری دیگر آزمون‌ها را به ما نمی‌دهد.
ملکی تعداد داوطلبان شرکت کرده در آزمون‌ها را ۳۴۸ نفر شامل ۳۰۰ مرد و ۴۸ زن و سه برابر نیروهای موردنیاز اعلام کرد و افزود: در نهایت ۱۱۶ نیروی عملیاتی آتش نشانی شامل ۱۰۰ مرد و ۱۶ زن در صورتی که شرایط کرونایی آرام شود، بعد از برگزاری آزمون‌های روان‌شناختی، گزینش و دیگر آزمون‌های نهایی مشخص و به مرکز آموزش‌های سازمان آتش نشانی معرفی می‌شوند.
ورود نخستین گروه زنان به آتش‌نشانی تهران | داوری: نتیجه آزمون عملی ۱۱۶ آتش‌نشان هفته آینده اعلام می‌شود
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره پیش‌بینی تاریخ ورود داوطلبان به سازمان آتش نشانی گفت: با توجه به این شرایط نمی‌توان تاریخ مشخصی را برای استخدام نیروهای جدید مشخص کرد اما به عقیده من اگر اوج‌گیری کرونا به همین منوال باشد، گمان نمی‌کنم دست کم تا سه ماه آینده شرایط برای برگزاری آزمون های نهایی مهیا باشد.
مهدی داوری مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدماتی ایمنی شهرداری تهران ۱۹ آذر ماه در گفت و گو با همشهری آنلاین از انجام مراحل پایانی جذب و استخدام ۱۱۶ آتش‌نشان تا پایان بهمن ماه خبرداده بود.

مطالب مرتبط

درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد