استخدام وزارت جهاد کشاورزی

اخبار و استخدام‌های وزرات جهاد کشاورزی به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های وزارت جهاد کشاورزی، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام وزارت جهاد کشاورزی و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هبوطر لینک فهرست مطالب به بخش مره هدایت میشوید.


طرح استخدام ۵ هزار ناظر کشاورزی بررسی می‌شود
انتشار در پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: طرح استخدام برای ناظرین کشاورزی شامل پنج هزار نفر از ناظرین کشاورزی در رشته‌های متفاوت کشاورزی، منابع طبیعی و کارشناسان دامپزشکی بررسی می‌گزدد.
به گزارش بازاهر کاربه نقل از خانه ملت، ذبیح الله اعظمی ساردوئی عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در باره بررسی طرح استخدام ناظرین قسمت کشاورزی در کمیسیون، گفت: طرح استخدام ناظرین کشاورزی به شزط تصویب نهایی به عنوان ماده‌ واحده ای با ۹ تبصره به قانون استخدام ناظرین کشاورزی قبل از سال ۹۰ الحاق می‌شود.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با مطزح کزدن اینکه طرح استخدام ناظرین کشاورزی شامل ۵ هزار نفر از ناظرین کشاورزی در رشته‌های مختلف کشاورزی، منابع طبیعی و کارشناسان دامپزشکی می‌شود، گفت: تمام کسانی که به عنوان ناظر کشاورزی با ارگان‌های زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی مانند سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها، تعاون روستایی، منابع طبیعی و دامپزشکی قرارداد دارند و بیمه آنها پرداخت شده و بر اساس آزمون جذب شده‌اند در قالب طرح ذکر شده قرار می‌گیرند.
وی با تاکید بر اینکه کلیات طرح استخدام ناظرین کشاورزی در کمیسیون کشاورزی تصویب شده است اما یکی از مشکلات موجود در آن موضوع بار مالی می باشد، عنوان کرد:با توجه به بند ج ماده ۲۴ و۴۶ قانون استخدام کشوری ناظرین به ازای خروج و بازنشستگی نیروهای وزارت جهاد کشاورزی استخدام می‌شوند و بار مالی آن از این محل تامین می‌شود.
همچنین این نماینده  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم در نشست مشترک با مسئولین سازمان امور استخدامی و وزارت جهاد کشاورزی طرح استخدام ناظرین بخش کشاورزی بررسی شود و مشکلی در زمینه بار مالی آن وجود نداشته باشد، تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی عنوان می گوید که بر اساس این طرح ۵ هزار نفر ناظر کشاورزی استخدام می‌شود و به نیروهای تخصصی دیگری نیز احتیاج دارد که باید این موضوع نیز برطرف گردد.مطالب مرتبط

درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد