استخدام بانک پارسیان

اخبار و استخدام‌های بانک پارسیان به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های بانک پارسیان ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام بانک پارسیان و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

آخرین اخبار استخدامی بانک پارسیان

خبر 14 اسفند ۱۴۰۰ - اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک پارسیان در سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت سامانه کارگزینی آنلاین  برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک پارسیان به اطلاع میرسانیم،نتایج آزمون جذب دی ماه ۱۴۰۰ اعلام گردید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید
خبر ۱ اسفند ۱۴۰۰ - فراخوان جذب کارشناس حقوقی بانک پارسیان

بانک پارسیان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش حقوقی در شهر تهران ، از بین داوطلبان مرد و زن از طریق مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

مراحل مورد نظر:
- مصاحبه حضوری
- معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
- موفقیت در آموزش های بدو خدمت
- توفیق در دوره آزمایشی

شرایط عمومی داوطلبان:
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
۳- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
۴- عدم سوء پیشینه کیفری
۵- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
۶- ساکن شهر تهران (حداقل ۵ سال اخیر)

تبصره : ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

شرایط اختصاصی :
۱. فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته حقوق (مدرک کارشناسی حقوق الزامی می باشد)
۲. حداقل معدل برای فارغ التحصیلان دانشگاههای سراسری ۱۴ و سایر دانشگاهها ۱۶ می باشد.
۳. حداکثر سن خانم ها ۲۵سال تمام (متولدین یک اسفند ماه ۱۳۷۵ به بعد) و آقایان ۲۷سال تمام (متولدین یک اسفند ماه ۱۳۷۳ به بعد)

نحوه ثبت نام:
• داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نکات قابل توجه :
• شرط دعوت به مصاحبه دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی است. (ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول ۵ سال اخیر در شهر تهران الزامی می باشد.)
• دارا بودن سوابق شغلی مرتبط، موجب اولویت خواهد بود. مدت زمان اشتغال این افراد صرفاً حداکثر تا ۷ سال به شرایط سنی اضافه می گردد. این قبیل داوطلبان لازم است در تطبیق سوابق خود با سن مجاز جهت ثبت نام نهایت دقت را بعمل آورند چرا که در غیر اینصورت و عدم احراز شرط سنی، از فرآیند مربوطه حذف خواهند شد.
• چنانچه پس از بررسی و تطبیق مدارک با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در مصاحبه و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
• موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد و بانک پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
• آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در بانک پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت به نشانیwww.parsian-bank.ir ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.

خبر22  دی ۱۴۰۰ - نتیجه آزمون استخدامی گروه پارسیان به‌زودی اعلام خواهد شد

آزمون استخدامی گروه پارسیان با حضور۲هزار و ۲۱۶ نفر شرکت‌کننده در سه حوزه آزمونی تهران، کرمان و اهواز برگزار و نتیجه این آزمون به‌زودی از طریق درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی بانک اعلام خواهد شد.
به گزارش بازار به نقل از بانک پارسیان، این آزمون هم‌زمان روز جمعه ۱۷ دی‌ماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به‌منظور تکمیل کادر کارکنان شعب وادارات بانک پارسیان بر اساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی بانک از بین متقاضیان زن و مرد واجد شرایط برگزار شد.
محمد قوامی مدیر سرمایه‌های انسانی و امور رفاهی بانک پارسیان با حضور در دانشگاه امیرکبیر محل آزمون داوطلبان تهران اعلام کرد: استخدام و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد به‌منظور تدوین و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای، ازجمله برنامه‌های بانک پارسیان است که این آزمون نیز در همین راستا برگزارشده و پذیرفته‌شدگان به سبب ایجاد ظرفیت‌های جدید بانک در بخش‌های مختلف به کار گمارده می‌شوند.
شروع ثبت‌نام این آزمون استخدامی از ۱۷ لغایت ۳۰ آذرماه بوده و کارت ورود به جلسه نیز از ۱۳ لغایت ۱۷دی‌ماه در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

خبر ۱۳ دی ۱۴۰۰- دریافت کارت آزمون استخدام بانک پارسیان سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت تیم «سامانه کارگزینی آنلاین» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک پارسیان به اطلاع میرسانیم، لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.


خبر28 آذر ۱۴۰۰- تمدید ثبت نام آزمون استخدام بانک پارسیان

ضمن آرزوی موفقیت تیم کارگزینی آنلاین برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک پارسیان در سال ۱۴۰۰ به اطلاع میرسانیم، مهلت ثبت نام تا ۳۰ آذر ۱۴۰۰ تمدید گردید.

خبر 24 آذر ۱۴۰۰- اطلاعیه جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون

گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

مراحل مورد نظر

:
- آزمون کتبی
- مصاحبه حضوری
- معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
- موفقیت در آموزش های بدو خدمت
- توفیق در دوره آزمایشی
شرایط عمومی داوطلبان:
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
۳- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
۴- عدم سوء پیشینه کیفری
۵- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
۶- بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل ۵ سال اخیر)
تبصره : ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.
شرایط اختصاصی :
۱- فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، دولتی ، بیمه و امور بانکی، کارآفرینی) - حسابداری (مالی، حسابرسی) - علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری) – آمار، ریاضی کاربردی ، علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع و زبان انگلیسی
۲- حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها ۱۶ تمام.
۳- حداکثر سن خانم ها ۲۵ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۵ به بعد) و آقایان ۲۷ سال تمام (متولدین اول آبان ۱۳۷۳ به بعد) .
مفاد آزمون کتبی شامل: معارف و احکام اسلامی – نگارش و ادبیات فارسی– زبان انگلیسی– آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL– هوش و استعداد تحصیلی– اطلاعات عمومی بانکی
نکته: آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای اهواز ، تهران و کرمان برگزار می شود.
شهرستان
۱تهران
۲کرج
۳قم
۴اهواز
۵آبادان
۶کرمان
۷سیرجان

نحوه ثبت نام:

• داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.
• چاپ کارت شرکت در جلسه و محل برگزاری آزمون از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ از طریق همین نشانی در دسترس می باشد و متقاضیان بایستی در روز آزمون مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ کارت شرکت در جلسه آزمون را همراه داشته باشند.
• ضرورت دارد داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.
• متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست پس از ثبت اطلاعات فرم ثبت نام، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰ ( یک میلیون و دویست هزار ریال)، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
تبصره: با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.


نکات قابل توجه :
• شرط دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول ۵ سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
• چنانچه پس از بررسی و تطبیق مدارک متقاضیان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و یا سایر مراحل ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
• موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها نخواهد داشت. ضمن اینکه چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل اشاره شده توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
• هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
• آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت www.parsian-bank.ir ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.

مطالب مرتبط

درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد