فیش حقوقی فرهنگیان


ورود به سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان آموزش و پرورش و نحوه دریافت

فیش حقوقی

آموزش و پرورش نظامی بزرگ می باشد که کلیه اعضای آن جهت ارتقای سطح علم و دانش فرزندان ما و شما در حال تلاش هستند. فعالیت های معلمان و قشر فرهنگی کشور نشان از میزان کارآمدی آموزش و توسعه ملی است.

فرهنگیان آموزش و پرورش با به انجام رساندن هدف خود در کشور، مسیر اصلی رشد و توسعه کشور را آسان می نمایند. در ادامه این مطلب به بررسی طریقه ورود به سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان آموزش و پرورش می پردازیم.


فیش حقوقی فرهنگیان هر ماه برای معلمان ، مدیران ، معاونان و در کل پرسنل آموزشی مدارس صادر می شود و هر فرد فرهنگی می تواند از طریق مراجعه به سازمان آموزش و پرورش منطقه خود آن را دریافت کند. اما در چند سال اخیر سامانه الکترونیکی برای دریافت فیش حقوقی راه اندازی شده است تا فرهنگیان عزیز بتوانند بدون مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی آن را دریافت کنند.
با توجه به اینکه شمار زیادی از فرهنگیان از چگونگی دریافت فیش حقوقی از سامانه fish.medu.ir اطلاعی ندارند ، در این مطلب می خواهیم ضمن ذکر مراحل و نحوه دریافت فیش حقوقی ، مندرجات آن را نیز شرح دهیم.

معرفی سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

طی سال های اخیر و همزمان با پیشرفت علم و تکنولوژی، فیش حقوقی فرهنگیان به صورت اینترنتی ارائه می گردد.
این سامانه با هدف سرعت بخشیدن روند انجام امور اداری فرهنگیان، امکان تهیه فیش های حقوقی این قشر زحمت کش را به شیوه اینترنتی برای آن ها فراهم کرده است.
البته همچنان امکان دریافت فیش حقوقی به شیوه حضوری نیز توسط فرهنگیان کشور همچنان وجود دارد.
اما به علت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بهتر است تا جایی که ممکن است کارهای اداری خود را به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام دهیم

نحوه ورود

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق سامانه

سامانه راه اندازی شده برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی اینترنتی fish.medu.ir می باشد البته این بدان معنا نیست که تنها راه دریافت فیش حقوقی مراجعه به سامانه مذکور باشد ، بلکه شما می توانید همانند قبل به صورت حضوری و با مراحعه به آموزش و پرورش نیز آن را دریافت کنید.


معلمان آموزش و پرورش برای دریافت فیش حقوقی فقط کافی است از طریق کد ملی و شماره پرسنلی خود وارد سایت fish.medu.ir گردند.
سپس باید گذرواژه همگام و کد امنیتی درج شده در صفحه را در کادر مربوطه وارد نمایید.

همچنین بعد از این که سال و ماه موردنظر خود را مشخص نمودید، گزینه نمایش فیش را انتخاب نمایید. برای داشتن نسخه چاپی فیش حقوقی می توانید از فیش خود پرینت بگیرید.

درضمن در صورتی که گذرواژه شما فعال نباشد، پیامی به شما نمایش داده خواهد شد با عنوان «پنل شما در سامانه همگام فعال نیست».

در این صورت باید یک گذرواژه مناسب در سامانه تعریف کنید.


راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

کلیه فرهنگیان آموزش و پرورش می توانند بدون مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش، فیش حقوقی خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری دریافت نمایند. برای دریافت فیش حقوقی، نیاز است که افراد به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی fish.medu.ir وارد شوند و فیش خود را از طریق ورود به این سامانه دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که برای ورود به سایت فیش حقوق فرهنگیان نیاز به اطلاعاتی همچون کد ملی، کد پرسنلی و رمز عبور سامانه همگام فرهنگیان می باشد. بنابراین، در صورتی که دارای این اطلاعات هستید، می توانید به سامانه fish.medu.ir مراجعه کنید و فیش خود را به صورت غیر حضوری دریافت نمایید. برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان طبق مراحل زیر پیش بروید.

راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

ابتدا آدرس اینترنتی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی fish.medu.ir را در گوگل جستجو کنید تا به صورت مستقیم به این سایت وارد شوید.

حال شما به سایت فیش حقوقی فرهنگیان وارد شده اید. در صورتی که قصد دارید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید باید کد ملی و کد پرسنلی خود را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه «بعدی» کلیک نمایید.


تغییر رمز

برای تعریف یک گذرواژه باید مراحل زیر را طی کنید:


ورود به سامانه medu.ir.
کلیک بر روی «اسم خود» و مراجعه به نمایه خود.
انتخاب گزینه «تغییر کلمه عبور» و تعیین و تایید گذرواژه دلخواه.
بخش های مختلف فیش حقوقی فرهنگیان
پس از مشاهده فیش حقوقی خود می توانید به بخش های مختلف آن دسترسی یابید.

فرهنگیان

از جمله بخش های فیش حقوقی فرهنگیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:حقوق و مزایای فرهنگی: در این قسمت میزان دریافتی شما در ماه جاری قابل دیدن می باشد.
معوقه: این قسمت شامل مبالغ معوقه در صورت وجود می شود.
وام: در این قسمت می توانید وام هایی که از اداره آموزش و پرورش دریافت کرده اید را مشاهده نمایید.
کسری ها و بدهی های فرهنگی: این قسمت شامل مبالغ کسری ماهیانه بابت وام دریافتی می باشد.
همچنین علاوه براین، برای فرهنگیان آقا قسمتی وجود دارد به نام «حق اولاد» که می توانند جزئیات آن را در فیش حقوقی خود مشاهده نمایند.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان ۱۴۰۰ fish.medu.ir

کلیه فرهنگیان آموزش و پرورشی که قصد دریافت فیش حقوقی خود را دارند، می توانند به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان ۱۴۰۰ به نشانی fish.medu.ir وارد شوند و فیش حقوقی خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین دریافت نمایند.

برای دریافت فیش حقوق فرهنگیان آموزش و پرورش از طریق این سامانه، نیاز به یک سری اطلاعات می باشد. در واقع، فرهنگیان برای ورود به این سامانه نیاز به وارد کردن کد ملی، کد پرسنلی و رمز عبور سامانه همگام را دارند.

لذا در صورتی که فرهنگیان هنوز رمز عبور سامانه همگام خود را از مدیر مدرسه خود دریافت نکرده اند، می بایست قبل از هر اقدامی رمز عبور سامانه همگام را از مدیر مدرسه خود دریافت نمایند. مراحل دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق این سامانه به شرح زیر می باشد.

نکات مهم قبل از دریافت فیش حقوقی

از مسائل مهمی که قبل از دریافت فیش حقوقی باید رعایت گردد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از هرنوع نرم افزار یا سایت های غیر رسمی برای دریافت فیش حقوقی مجاز نیست و مسئولیت تبعات ناشی از آن بر عهده خود کاربر است.
مرجع رسمی و قانونی برای دریافت فیش حقوقی فقط سایت medu.ir می باشد.
درصورت استفاده از سایت ها و نرم افزارهای دیگر جهت دریافت فیش حقوقی، فورا رمز خود را عوض کنید
فیش حقوقی فرهنگیان

نتیجه گیری

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و سریع شدن چرخه امور و راحت شدن کار قشر زحمت کش و تلاشگر فرهنگی، امکان دریافت فیش حقوقی به شیوه اینترنتی فراهم شده است اما همچنان امکان مراجعه حضوری همچنین وجود دارد.

مطالب مرتبط

درباره سامانه کاگزینی آنلاین
سامانه کارگزینی آنلاین جهت ارائه خدمات به بخش کارگزینی شرکت های دولتی و خصوصی طراحی شده است و امکانات قابل توجهی را در راستای مکانیزه کردن این بخش ارائه می نماید.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه کارگزینی آنلاین تعلق دارد